wtorek, 9 września 2014

Do widzenia upiory!

Jak już pewnie zauważyliście nie piszę już tu postów. Myślałam, że będzie to chwilowe, ale okazało się, że chyba jednak kończę z pisaniem na tym blogu. Wypaliłam się. Kiedyś pisanie notek dawało mi satysfakcję, a od jakiegoś czasu czułam, że napiszę coś dla świętego spokoju. Nie chce pisać z "przymusu".

Skończyć pisać tu nie jest łatwo. Czuję, że coś osiągnęłam, a teraz to zostawiam. Głupio mi, bo może niektórym podobał się ten blog. Ale straciłam zapał. Poza tym zaczęła się nauka, a w trzeciej klasie chce mieć dobre wyniki.

Bloga nie usuwam, bo pisałam tu prawie dwa lata (a z pierwszym usuniętym "Cerberkiem" to nawet trzy). Cząstka mnie zostanie w internecie ;) A może pewnego dnia stwierdzę, że znowu zacznę pisanie tutaj? Szczerzę wątpię,ale nigdy nic nie wiadomo.

Dziękuję wszystkim obserwatorom, ludziom którym podobało się to co piszę, wszystkim, którzy weszli na MojegoCerberka. Naprawdę, to wielka radość kiedy ktoś docenia to co robisz. Przepraszam, jeśli kogoś zawiodłam, ale ludzie zmieniają decyzję, tak już jest. Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję. Jest tyle blogów o Monster High, na pewno znajdziecie coś dla siebie ;)

Żegnajcie.


18 komentarzy:

 1. Będę tęskinć. Twój blog jako pierwszy zaczęłam czytać i to tak na prawdę ty mnie wkęciłaś w MH:). Pamiętam jeszcze pierwszego cerberka XD

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój blog był moim pierwszym o MH którego czytałam. Sutno mi, ale czułam, że niedługo skończysz pisać. Mam jednak nadzieje, że mimo wszystko wrócisz kiedyś do pisania...kiedyś.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda trochę, że odchodzisz :( Twój blog był jednym z najbardziej popularnych blogów. Będę tęsknić i odwiedzać Twój drugi blog ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda :( Bardzo lubiłam twojego bloga :(

  OdpowiedzUsuń
 5. Wchodzę tutaj po długim czasie, a tu zamknięcie?! Będzie mi cię brakować :c Pamiętam, jak jeszcze pomagałam ci rozreklamować tego cerberka, gdy ten pierwszy został usunięty, odpłaciłaś mi się tym samym, kiedy zostałam z MMH2 ;) Też czasem piszę ,,na odczepę'', bo wiem, że nikt za mnie tego nie napisze, jednak czasem mam też taki dzień, że tak się nakręcę na pisanie, że muszę coś napisać, bo jestem chora XD W szkole jestem od rana do wieczora, więc miewam to, że kompletnie nie mam ochoty na żaden post. Szanuję twoją decyzję, ale mam nadzieję, że szybko zatęsknisz i wrócisz ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Aleksa zgadzam się z tb bardzo lubilam tego bloga mozna powiecieć wręcz że się z nim zżyłam pamiętam jak go znalazłam poerwszy raz jak szukałam czegoś o scary tales czy nie pamiętam jak to było ta seria z snow bite Draculaura itp wtedy uznałam że to jtden z najlepszych jakich czytałam nardzo mi smutno i mam nadzieje że wrócisz ....no jednak ta 3 klasa to też fakt... Żegnaj szanuje twoją decyzję bardzio mi przykro aż można by łkać bo tak ponuro to brz,i ten post...na szczęście aleksa i jej koleżanka lub 2 prowadzą nawet godnego polecenia bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniale było czytać Twojego bloga, spędzać tu czas... Zawsze poprawiałaś mi humor :) Będę tęsknić <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, że nie będziesz już dłużej pisać tutaj postów. Jakby nie było to dzięki tym postom polubiłam MH i pierwszy blog jaki czytałam o tej tematyce to był właśnie ten twój :) Liczę, że jeszcze zmienisz zdanie i powrócisz ^.^

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda,szkoda:(,lubiłam czytać twojego bloga♥

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkoda na prawdę że już nie piszesz na blogu bo bardzo go lubiłam naprawdę szkoda:-(

  OdpowiedzUsuń
 11. co to nie możliwe

  OdpowiedzUsuń
 12. Uwaga to ja pisałam tego bloga : Nie odpisuję już na żadne komentarze !!! Do zobaczenia za nie długo postanowiłam usunąć bloga :C (żegnajcie)_

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. +Anonimowy nie kłam każdy ma swoje konto a ty ujmę kłamiesz

   Usuń